Robin Hood: Country Heroes Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2019
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
344
Data dodania:
07.12.2019
Dodał:
skorpion

 

Alawar przedstawia Robin Hood: Country Heroes Collector's Edition. To kolejna gra zarządzanie czasem, w której należy wykonywać określone czynności, najlepiej w jak najkrótszym czasie. Dlatego też mechanika i reguły gry nie odbiegają od tego, co można znaleźć w setkach podobnych produkcjach. Fabuła w tej, jak w pozostałych grach tego samego gatunku nie należy do szczególnie skomplikowanych czy specjalnie oryginalnych.

W "Robin Hood: Country Heroes Collector's Edition" poznajemy przygody tytułowego łucznika i jego przyjaciół, między innymi Lady Marion czy Małego Johna. Tak jak to miało miejsce w legendach oraz stworzonych na ich podstawie seriali i filmów, ta dzielna drużyna przeciwstawia się złemu szeryfowi z Nottingham i stara się jak może pomagać biednym i uciśnionym.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 2048 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 613 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Master archer, Robin is at your disposal as you take on the Sheriff of Nottingham and his lackeys! You'll need a quick hand and an even quicker mind, but the reward of helping the downtrodden will make your mission worth every challenging step. Don't let the sheriff's taxman get away with highway robbery; become the hero of legend and take back what belongs to the people!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy