Rite of Passage: Hackamore Bluff
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
416
Data dodania:
11.06.2018
Dodał:
skorpion

 

Rite of Passage 8: Hackamore Bluff to gra ukryte obiekty od Mad Head Games.

Protagonistka gry Janne w trakcie podróży służbowej postanowiła złożyć wizytę swojemu mężowi w Hackamore Bluff. Ponoć Carlos jest w posiadaniu jakiegoś przedmiotu, którego poszukiwał od dłuższego czasu. Po dotarciu do tej miejscowości dowiedziała się, że nikt nie zna i nie widział Carlosa. W środku nocy w wynajętym pokoju hotelowym została obudzona donośnymi dźwiękami wydobywającymi się z szafy. Wnet w otwartej szafie zauważyła przywiązanego do krzesła męża. Mężczyzna błagał ją o pomoc. Po chwili mebel zamknął się. To niewiarygodne zjawisko paranormalne bardzo ją zdumiało i zaskoczyło, ale nie odwiodło od decyzji o poszukiwaniu małżonka. Twoim zadaniem jest pomóc jej ustalić: co się dzieje, gdzie jest Carlos i co odkrył.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 468 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Mad Head Games brings you the next chilling installment in the Rite of Passage series!

Your plans for a surprise visit to your husband while he's on a work trip are thwarted when you discover he's missing! Either the people of Hackamore Bluff haven't seen him, or they're not willing to admit it. With strange specters around every corner, can you find your husband and escape before it's too late? Find out in this spine-tingling hidden-object puzzle adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy