Rite of Passage: Hackamore Bluff Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
401
Data dodania:
28.05.2018
Dodał:
skorpion

 

Hackamore Bluff Collector's Edition jest ósmą częcią Rite of Passage, HOPA od Mad Head Games.

Bohaterka gry Janne podczas podróży służbowej postanawia odwiedzić swojego męża w Hackamore Bluff. Podobno Carlos znalazł jakiś przedmiot, który szukał od wielu lat. Po przybyciu do miasta okazuje się, że nikt nie zna i nie widział Carlosa. W środku nocy w wynajętym pokoju hotelowym zostaje obudzona głośnymi dźwiękami wydobywającymi się z szafy. Nagle w otworzonej szafie widzi przywiązanego do krzesła męża. Mężczyzna błaga ją o pomoc. Po chwili mebel zamyka się. To niesamowite zjawisko nadnaturalne bardzo ją zdziwiło i zaskoczyło, ale nie zniechęciło ją do poszukiwania małżonka. Pomóż jej ustalić: co się dzieje, gdzie jest Carlos i co odkrył.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 674 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Mad Head Games brings you the next chilling installment in the Rite of Passage series!

Your plans for a surprise visit to your husband while he's on a work trip are thwarted when you discover he's missing! Either the people of Hackamore Bluff haven't seen him, or they're not willing to admit it. With strange specters around every corner, can you find your husband and escape before it's too late? Find out in this spine-tingling hidden-object puzzle adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy