RestorArt: Fairwood Hills Collector's Edition
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2024
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
5.00
Ściągnięć:
23
Data dodania:
10.07.2024
Dodał:
skorpion

 

RestorArt: Fairwood Hills Collector's Edition to klasyczna gra ukryte obiekty stworzona przez studio Mixo Games. Gra przenosi graczy do malowniczego miasteczka Fairwood Hills, które skrywa wiele tajemnic i zagadek. Twoim zadaniem jest odkrycie zaginionych dzieł sztuki i przywrócenie ich dawnej świetności.

 

W RestorArt: Fairwood Hills wcielasz się w postać młodego konserwatora dzieł sztuki, który musi odnaleźć i odrestaurować cenne obrazy i rzeźby, które zaginęły w niewyjaśnionych okolicznościach. Podczas swojej przygody odkrywasz, że miasteczko skrywa mroczne sekrety, które tylko Ty możesz rozwiązać. Gra oferuje wciągającą fabułę pełną zwrotów akcji i niespodzianek.

 

Edycja kolekcjonerska zawiera dodatkowe poziomy, ekskluzywne mini-gry oraz bonusowe sceny, które nie są dostępne w standardowej wersji gry. Dodatkowo, gracze mogą liczyć na tapety, ścieżki dźwiękowe oraz przewodnik po grze, który pomoże w trudniejszych momentach. "RestorArt: Fairwood Hills Collector's Edition" to idealna propozycja dla miłośników klasycznych gier ukrytych obiektów, którzy cenią sobie piękną grafikę, ciekawą historię i wyzwania intelektualne.

 

Galeria
Film

RestorArt: Fairwood Hills Collector's Edition

Komentarze (0)

brak komentarzy