Restauracja rodzinna 2
Link do strony:
Rok Wydania:
2013
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
744
Data dodania:
01.02.2018
Dodał:
skorpion

 

"Restauracja rodzinna 2" to spolszczona wersja gry zręcznościowej "Happy Chef 2".

Gotuj różnorodne dania ze wszystkich regionów świata i zostań profesjonalnym kucharzem w tej grze Na Czas. Zaczynasz skromnie od tradycyjnej restauracji pizza i makaron we Włoszech, a gdy stajesz się coraz bardziej doświadczonym kucharzem podróżujesz na Hawaje, do Ameryki, Chin oraz Francji i zostajesz światowej sławy gwiazdą wśród kucharzy.

Przygotuj pizze i makarony, lody i brownie, naleśniki i frytki, orientalne dania, wyborne francuskie półmiski i jeszcze więcej. Ulepsz swoją kuchnię fantastycznym nowym sprzętem, o którym zawsze marzyłeś, dekoruj swoją restaurację i obsługuj wielu różnorodnych klientów o unikalnych gustach i preferencjach. Baw się dobrze robiąc to wszystko. Bądź szczęśliwym kucharzem!

"Restauracja rodzinna 2" to ponad sto różnorodnych dań z całego świata, pięć lokacji, ponad siedemdziesiąt etapów, pięć typów mini-gier z unikalnymi wizualizacjami, setki ulepszeń do dekoracji i doskonalenia Twoich restauracji oraz 25+ godzin świetnej zabawy.

Wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7, procesor co najmniej 1500 MHz, pamięć minimum RAM 512 MB oraz DirectX 9.0

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy