Rescue Team: Danger from Outer Space! Collector's Edition
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2020
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
5.00
Ściągnięć:
291
Data dodania:
08.06.2022
Dodał:
skorpion

 

Danger from Outer Space! Collector's Edition to dziesiąta odsłona Rescue Team, gier zarządzanie czasem. W całym tym cyklu gracz ma za zadanie pokierowanie ekipą ratunkową. W każdej części zawarta jakaś fabuła, ale rozgrywka sprowadzała się do wykonywania podobnych czynności. Nie inaczej jest w tej grze.

Wydarzyła się straszna kosmiczna katastrofa! W atmosferę ziemską wleciał meteoryt i następnie z impetem uderzył we Florydę. Okazuje się, że uwolnił duże ilości obcych tajemniczych zarodników. Dziwne rośliny zaczęły rosnąć w ekspresowym tempie i niszczyć florydzkie miejscowości. Odłamki tego groźnego meteorytu emitują promieniowanie, które doprowadzają przebywających tam ludzi do otępienia. Zespół ratunkowy pod Twoim dowództwem otrzymuje zadanie usunięcia skutków tego zdarzenia klęskowego i neutralizacji zagrożeń z kosmosu.

Rescue Team 10: Danger from Outer Space! CE polega na eksploracji kilkudziesięciu lokacji, realizacji zlecanych zadań i wykonywaniu czynności w odpowiednim porządku.

Minimalne wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows 7/8/10, procesor 2000 MHz, pamięć RAM 2048 MB, DirectX 11.0 oraz 583 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

#GameMixer #AlawarEntertainment #RescueTeam #ZespółRatunkowy #EkipaRatunkowa

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy