Rescue Team 8 Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
511
Data dodania:
10.10.2018
Dodał:
skorpion

 

Ósma część Rescue Team, jednoekranowej gry zarządzanie czasem od Alawar. Akcja gry rozgrywa się w nowo otwartym rezerwacie Blooming Forest, pełnym unikalnych gatunków fauny i flory. Niestety ceremonie otwarcia zakłócił znany kłusownik Pietro Mangula. Ukradł wszystkie zwierzęta i dokonał wielu zniszczeń w infrastrukturze rezerwatu. Na szczęście w uroczystościach uczestniczyli ratownicy z Team Rescue 11 i natychmiast podjęli się misji odnalezienia zwierząt i odbudowy zabudowań i dróg. I tak o to dzielna ekipa ratująca zazwyczaj ludzi poszkodowanych w klęskach żywiołowych teraz rozpoczyna akcję uganiania się za zwierzętami. Oczywiście nikt nie widział jak i gdzie jeden człowiek w tak krótkim czasie wywiózł wszystkie dzikie zwierzęta. Dlatego też ekipa ratownicza ma nieco utrudnione zadanie, ale z Twoją pomocą szybko sobie z tym poradzą.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1400 MHz, pamięć RAM 1536 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 1004 MB danych.

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.When a notorious poacher steals every animal off a reserve, FEMA calls in the Rescue Team to save the day! Lead the way to safety after disaster strikes as the Rescue Team faces dangers both natural and manmade! Features silky smooth point-and-click gameplay, eye popping graphics and animation and a wealth of bonus content!

 

 

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy