Puzzle Quest 3
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2022
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
209
Data dodania:
07.04.2022
Dodał:
skorpion

 

Puzzle Quest 3 to gra logiczna typu match-3 (bejeweled) z elementami rpg. Gra została stworzona przez Infinity Plus Two, a wydana przez 505 Games. Akcja gry rozgrywa się w Etherii, czyli w tym samym świecie co w dwóch poprzednich częściach. Cel gry pozostał taki sam - pokonywanie kolejnych przeciwników, którzy zaatakowali Etherię. Walki odbywają się za pomocą specjalnej planszy na której panują zasady gry Bejeweled (układanie koło siebie co najmniej trzech takich samym kryształów.

Gra została wydana stosunkowo niedawno, gdyż w marcu 2022 roku. Jest dostępna na urządzeniach mobilnych i na PC. Gra nie jest jeszcze ukończona, stąd też na Steam'ie mam status gry z wczesnym dostępem. Nie podano daty wydania oficjalnej wersji gry. Prawdopodobnie będzie to gra typu p2w (pay to win), czyli darmowa z miktopłatnościami, dzięki którym będzie można uzyskać bonusy ułatwiające grę. Gra jest grywalna, ale zapewne posiada wiele niedosciągnieć i błędów. Puzzle Quest 3 posiada bogatą i kolorową grafikę. Istnieje duże prawdopodobieśtwo, że gra będzie rozwijana przez wiele lat. Twórcy mają duże doświadczenie z tym gatunkiem gry.

Inne gry firmy Infinity Plus Two to wspomniane dwie części Puzzle Quest, Puzzle Quest: Galactrix, Puzzle Kingdoms oraz Gems of War.

 

#PuzzleQuest #PuzzleQuest2 #PuzzleQuest3 #GemsofWar #Bejeweled #InfinityPlusTwo #505Games

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy