PuppetShow: Porcelain Smile Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2019
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
430
Data dodania:
23.03.2019
Dodał:
skorpion

 

"Mój drogi przyjacielu. Chciałabym zaprosić Ciebie na moje urodziny. Nie widzieliśmy się od czasów studenckich, ale zapewne wiesz, że wyszłam za mąż i mieszkam na Wyspie Uśmiechu (Smile Island). Mój mąż Otis jest aystentem burmistrza. Nie mogę doczekać się chwili, gdy mu Ciebie przedstawię. Uroczystość odbędzie się w naszym domu 7 lipca 1883 o godzinie 18:00. Przybądź pod adres Theater St.5." - taką miłą wiadomość otrzymałeś od swojej przyjaciółki. Jednakże na drugiej kartce treść jest już bardzo niepokojąca: "Błagam Cię, aby przebył natychmiast, bo mogę nie dożyć następnych urodzin. Ktoś chce mnie doprowadzić do szaleństwa albo nawet zabić. Cieszę się, że jesteś detektywem. Mam nadzieje że mi pomożesz. Twoja przyjaciółka Dee Dee Fergusson".

Po przybyciu na miejsce dowiadujesz się od Otisa, że Dee Dee odwołała. Zachowuje się dość dziwnie, po tym jak otrzymała porcelanową lalkę. Chwilę później zostają zaatakowani przez tajemniczą postać. Nieznajomy za wszelką cenę chce im zabrać tą lalkę, ale na szczęście nie udaje mu się jej wyrwać z rąk Otisa. Twoim zadaniem jest ochronienie ich przed szaleńcem. Poznaj historie i tajemnice porcelanowej lalki. Ustal kim jest człowiek, który chce ją zdobyć.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1400 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 916 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Amax Interactive brings you the latest spine-tingling addition to the PuppetShow series!

When your friend receives a strange letter about her new rare puppet, you rush to help. Upon your arrival you quickly find that these are more than just idle threats when she's kidnapped by a masked maniac! Can you uncover the truth behind the auction of a rare puppet collection and save your friend in time? Find out in this exhilarating Hidden-Object Puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy