Polygon Art
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2021
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
3.00
Ściągnięć:
287
Data dodania:
15.08.2022
Dodał:
skorpion

 

Polygon Art jest kolorowanką (aplikacją relaksacyjną) stworzoną przez studio T1 Games. Zadaniem gracza jest kolorowanie obrazków.

 

Założeniem takich aplikacji jak Polygon Art 1 jest fakt, że ludzie zmęczeni po ciężkim dniu chcą zrelaksować i odprężyć się oraz odciąć się od negatywnych bodźców. Dlatego też wszystkie kolorowanki nie wymagają zbyt intensywnego myślenia, nie irytują, nie poganiają oraz nie karzą za błędy i niedociągnięcia. Polygon Art 1 przeznaczony jest raczej dla dzieci lub osób dopiero rozpoczynający przygodę z takimi programami. Obrazki w tej kolorowance są wyjątkowo mało skomplikowane i niestety wizualnie nieatrakcyjne. Producent postanowił zrezygnować się zaokrąglonych elementów, co raczej negatywnie wpłynęło na rozgrywkę. Jak sama nazwa wskazuje, koloruje się wyłącznie wielokąty, przez co przedmioty są zbyt kanciaste.

 

Uwaga. Tytuł tej gry jest identyczny jak nazwa niemieckiego studia odpowiedzialnego za wyprodukowanie gry United Assault - Battle of the Bulge. Jest to zbieżność nazw i ta kolorowanka nie ma nic wspólnego z tym FPS'em.

 

Minimalne wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows 7/8/10, procesor 1.0 GHz, pamięć RAM 512 MB, DirectX 9.0 oraz 82 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy