Pirate Mosaic Puzzle: Caribbean Treasures
Pobierz
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
234
Data dodania:
24.02.2017
Dodał:
skorpion

 

Pirate Mosaic Puzzle: Caribbean Treasures jest grą planszowo - logiczną łączącą gatunek puzzli (jigsaw) i zmodyfikowanego Tangrama. Pozycja ta opowiada o tym jak sześciu legendarnych kapitanów spotkało się na pewnej wyspie, aby poskładać Fragmenty mapy w całość. Wierzą, że doprowadzi ich do miejsca, gdzie znajdują się niewyobrażalne skarby. Studio 8 Floor Games przygotowało sześć lokalizacji, a na które składa się sto dwadzieścia etapów - obrazków w klimatach pirackich.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1000 MHz, pamięć RAM 512 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 303 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Właściciele portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) i tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Six legendary captains met on a mysterious island to piece together the fragments of Captain Flint's map.

Venture into a world filled with pirates and explore 6 unique locations! Assemble patchwork-style puzzles and guess the picture: ocean views, mythical monsters, pirate tales, sea battles and mysterious artifacts.

Do you have what it takes to be the legend of the seven seas?

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy