Phantasmat: Remains of Buried Memories
Pobierz
Rok Wydania:
2019
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
507
Data dodania:
02.08.2019
Dodał:
skorpion

 

Phantasmat 13: Remains of Buried Memories to gra ukryte przedmioty wydana przez Eipix Entertainment.

Protagonistka gry wyrusza do hotelu Somber Holls Hotel, gdzie od niedawna pracuje jej siostra Tilly. Na śliskiej zaśnieżonej drodze utraciła kontrolę nad autem i z impetem wjechała w dużą zaspę. Na szczęście nie był to groźny wypadek, wiec wyszła z niego bez najmniejszego szwanku. Nieco później była ścigana w hotelu przez jakiś przeraźliwy cień....

Ale był to sen. Bohaterka obudziła się w jednym z pokoi tego hotelu. Doktor Killorian poinformowała ją, że doznała lekkich ran i powinna przeleżeć w łóżku kilka dni by stan zdrowia się nieco ustabilizował. Ale ona nie ma zamiaru czekać na siostrę, wiec postanawia ją pierwszą znaleźć. Niestety okazuje się, ze nie wszystko co tu widzi jest realne, a co gorsza, cień rzeczywiście istnieje.

Pomóż jej odnaleźć siostrę i wydostać się z tego nawiedzonego budynku.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 10.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 522 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Eipix Entertainment presents the next installment in the thrilling Phantasmat series!

After your car crashes on a snowy road, you find yourself in a rundown hotel being chased by a terrifying shadow monster. Just as all hope seems lost… you wake up. Thankfully, the horrific chase was just a dream, and you are safe in the hotel, tended to by courteous staff. But as you begin to explore, your dream begins to become a reality. The staff’s hospitality crumbles as quickly as the walls of the hotel itself, and the shadow monster returns. What kind of deadly trap have you fallen into? Can you find your way out? Stay alert to stay alive in this chilling Hidden Object Puzzle Adventure game.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy