Phantasmat: Remains of Buried Memories Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2019
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
484
Data dodania:
23.07.2019
Dodał:
skorpion

 

Remains of Buried Memories Collector's Edition jest trzynastą częścią Phantasmat, serii gier ukryte obiekty od Eipix Entertainment.

Bohaterka gry postanowiła odwiedzić swoją siostrę Tilly w hotelu Somber Holls Hotel, w którym niedawno znalazła pracę. Na nieodśnieżonej drodze traci kontrolę na pojazdem i gwałtownie, z ogromną siłą wjeżdża w zaspę. Na szczęście był to niegroźny wypadek i wychodzi z niego bez większego szwanku. Chwile później jest goniona w hotelu przez jakiś przerażający cień.

Ale był to jednak sen, gdyż protagonistka budzi się w jednym z pomieszczeń tego hotelu. Doktor Rosemary Killorian zapewnia ją, że nie doznała żadnych poważniejszych ran, ale jednocześnie zaleca dalsze leżenie w łóżku, zanim stan zdrowia ustabilizuje się na tyle, że będzie mogła chodzić. Ale ona nie zamierza bezczynnie leżeć i od razu postanawia odszukać swoją siostrę. Niestety okazuje się, ze to wszystko co tu widzi jest nierealne, a cień naprawdę istnieje.

Czy uda się jej przeżyć i uciec z tego nawiedzonego miejsca? Czy znajdzie swoją siostrę? Czy ustali co tu się dzieje? Sam możesz znaleźć odpowiedzi na to pytanie, o ile wcielisz się w jej postać.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 700 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Eipix Entertainment presents the next installment in the thrilling Phantasmat series!

After your car crashes on a snowy road, you find yourself in a rundown hotel being chased by a terrifying shadow monster. Just as all hope seems lost… you wake up. Thankfully, the horrific chase was just a dream, and you are safe in the hotel, tended to by courteous staff. But as you begin to explore, your dream begins to become a reality. The staff’s hospitality crumbles as quickly as the walls of the hotel itself, and the shadow monster returns. What kind of deadly trap have you fallen into? Can you find your way out? Stay alert to stay alive in this chilling Hidden Object Puzzle Adventure game.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy