Phantasmat: Déjà Vu Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
466
Data dodania:
31.07.2018
Dodał:
skorpion

 

Eipix prezentuje Déjà Vu Collector's Edition, jedenastą odsłonę Phantasmat, serii HOPA, czyli ukrytych obiektów. W grze tej siostrę bohatera gry dręczą koszmary senne. Kobieta była świadkiem śmierci rodziców w wypadku samochodowym. Do dziś nie otrząsnęła się w tej traumy. Żaden lekarz nie jest w stanie wyleczyć Faith. Ostatnią nadzieją jest mieszkający w Reed Valley w stanie Luizjana znany hipnoterapeuta doktor Ryan. Oboje postanawiają udać się do doktora i poprosić o pomoc.

Po dotarciu na miejsce i spotkaniu z doktorem dziewczyna znika. Matthew natychmiast wyrusza jej na ratunek. Zobacz jak dalej potoczyły się ich losy.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2500 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 675 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Eipix Entertainment presents the next chilling installment of the classic Phantasmat series!

After a deadly car accident, your sister is suffering from terrible nightmares. Your last hope is travelling to Louisiana to seek out the help of a well-known hypnotherapist. But your trip quickly takes a dark turn when your sister disappears, and ghostly apparitions join you in the fight for your life! Can you uncover the deadly secret behind a series of unsolved disappearances and escape Reed Valley? Find out in this haunting Hidden-Object Puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy