Phantasmat: Death in Hardcover
Pobierz
Rok Wydania:
2019
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
443
Data dodania:
04.02.2019
Dodał:
skorpion

 

Phantasmat 12: Death in Hardcover to gra ukryte obiekty od EipixEntertainment. Bohaterką gry jest Marcii Clay, popularna pisarka, autorka dobrze sprzedających się książek z gatunku horrorów . Któregoś dnia psychofan uprowadził jej córkę Joan. Kobieta została chcąc nie chcąc wciągnięta w jego niebezpieczną i chorą grę. Tym szaleńcem okazał się Ron Parks, ambitny i żądny sławy pisarz, który mimo chęci dotąd nie odniósł żadnego sukcesu. Wszystkie jego powieści nie uzyskały uznania wśród krytyków i recenzentów. Przygnębiony i przybity licznymi porażkami wpadł w obłęd i teraz z jakiegoś powodu mści się na rodzinie Marcii. Twoim zadaniem jest pomóc jej zrozumieć pozostawione przez niego wskazówki i wiadomości, wykonywać jego polecenia i w końcu znaleźć skuteczny sposób na ocalenie córki.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2500 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 592 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Eipix Entertainment proudly presents the latest installment of the spine-tingling Phantasmat series!

Your return to writing is overshadowed when a madman kidnaps your daughter and her friends! Your only clues are cryptic messages left by the criminal calling you to the desolate Brighthill Beach. With specters around every corner, can your expertise as a horror novelist help you save your daughter before it’s too late? Find out in this chilling hidden-object puzzle adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy