Peggle
Pobierz
Rok Wydania:
2007
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.00
Ściągnięć:
732
Data dodania:
20.07.2011
Dodał:
skorpion

Połączenie gier typu Arkanoid i Flipper.

Celem gry jest usuniecie wszystkich czerwonych obiektów (kulek i murków) z planszy. Gracz do dyspozycji ma 10 specjalnych kul, za pomocą których musi koniecznie zniszczyć wszystko co ma kolor czerwony. Za pomocą specjalnego działka umieszczonego u góry ekranu należy odpowiednio celować by kulka dokonala jak najwięcej zniszczeń zanim wypadnie poza planszę, to jest za dolną część ekranu. Gdy zabraknie tych specjalnych kul do usunięcia wymaganych obiektów to następuje niezaliczenie (i restart) etapu. Na samym dole przesuwa się specjalna maszyna (niestety nie można nią sterować), która może odbijać spadające kulki lub też je łapać (dzięki czemu gracz otrzymuje dodatkową kulkę). Oprócz czerwonych kulek pojawiają się również zwykłe niebieskie i bonusowe (między innymi zielone i różowe). Po stracie kulki z planszy zdejmowane są te kulki, które zostały dotknięte przez wystrzeloną kulkę. Gra zawiera 4 tryby gry, w tym między innymi Duel, dzięki czemu można rywalizować z drugą osobą lub z komputerem.

Wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista, pamięć RAM 256MB, procesor 700 Mhz, DirectX 8:0. Istnieje możliwość ściągnięcia wersji Macintosh. Jeśli gra się nie uruchamia (Vista), to należy ustawić zgodność z XP i/lub uruchomić jako administrator.
Take your best shot in Peggle® — the peg-busting game msnbc.com calls one of the “Top 5 most addicting games of all time!” Train with 10 Peggle Masters and use their magical powers to blast orange pegs in snowbanks, tulip fields, outer space and more. With a little luck and a lot of skill you’ll achieve Extreme Fever and become a Peggle Master!

Galeria
Komentarze (3)
Antoniek
22.07.2011 01:19
Bardzo fajna gra. Fajne jest przybliżenie ekranu na ostatnią czerwoną kulkę gdy wystrzelona kulka podąza w jej stronę. W dalszych etapach są ruszające się kulki i ścianki. Jak się trafi bodajrze w zieloną kulkę to kulka się dzieli i latają dwie. Raz udało mi się trzy.
skorpion
22.07.2011 12:00
Mi się wydaje, że zielona daje na pewien czas ułatwienie w postaci linii pomocnieczej pokazującej jak będzie się zachowywała kulka po trafieniu pierwszej przeszkody.
Pando
25.07.2011 13:33
Jak dobrze kojarze to jest nowsza wersja. Gra bardzo fajna.