Peaceful Gardens Collector's Edition
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2023
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
3.00
Ściągnięć:
38
Data dodania:
29.06.2024
Dodał:
skorpion

 

Peaceful Gardens Collector's Edition to klasyczna gra ukrytych obiektów stworzona przez wietnamskie studio BrainVM Games. Ta relaksująca gra pozwala graczom na wyszukiwanie sprytnie ukrytych przedmiotów oraz diamentów, które można wykorzystać do zakupu unikalnych zdjęć. Zanurz się w spokojnym i pięknym świecie ogrodów, w którym każda sceneria została starannie zaprojektowana, aby dostarczyć niezapomnianych wrażeń.

 

Gra oferuje aż sto czterdzieści dziewięć poziomów, w których każdy z nich stanowi unikalne wyzwanie. Przemierzając trzydzieści malowniczych ogrodów, gracze odkrywają różnorodne przedmioty. Dodatkowo, twórcy przygotowali trzy specjalne tryby gry, które pozwalają na różnorodność rozgrywki i dostarczają nowych emocji. Nie zabrakło także gier bonusowych, które stanowią dodatkowe atrakcje. Trzy ekscytujące gry bonusowe oraz osiem rodzajów mini-gier zapewniają jeszcze więcej zabawy i urozmaicenia.

 

Peaceful Gardens Collector's Edition to idealna propozycja dla osób poszukujących odprężającej rozrywki. Odkrywaj ukryte przedmioty, ciesz się spokojem pięknych ogrodów i odkrywaj ich tajemnice, aby w pełni zanurzyć się w świat tej wyjątkowej gry.

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy