Pazury vs. Pióra
Link do strony:
Rok Wydania:
2015
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
580
Data dodania:
30.01.2018
Dodał:
skorpion

Pazury vs. Pióra jest grą planszowo - logiczną match-3 opartą na pomyśle z hitu Kulki (Balls). Jest to przetłumaczona na język polski gra Claws & Feathers studia Alawar / Adept Studios

W tej szalonej i zabawnej grze w łączenie z pewnością będą latać pióra! Stadko przyjaznych ptaków wyrusza za kocim gangiem pod przywództwem grubego kocura, amatora hamburgerów, który porwał pisklęta. Łącz ptaki w grupy, żeby oczyścić drogę do ptasich maluchów i odzyskać to, co należy do Twoich pierzastych przyjaciół. Po drodze musisz osaczać nieznośne koty, aby usuwać je z planszy, wysadzać w powietrze ściany i zdobywać potężne bonusy, które pomogą Ci wygrać! Musisz obrać skuteczną strategię, gdyż każdy ruch, z którego nie powstaje żadna kombinacja, powoduje wykluwanie się nowych ptaków, co może znacznie utrudnić grę. Dzięki dziesiątkom wciągających etapów, barwnej grafice i fabule, która doprowadzi Ciebie do łez ze śmiechu, "Pazury vs. Pióra" zapewnią długie godziny rozrywki!

Wymagania systemowe gry: system operacyjny Microsoft Windows Windows XP/Vista/7/8, procesor 1600 MHz, pamięć RAM 1024 MB i DirectX 8.0.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy