Paranormal Files: Fellow Traveler Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.00
Ściągnięć:
438
Data dodania:
27.06.2018
Dodał:
skorpion

 

Studio Elephant Games postanowiło rozpocząć nową serię gier ukryte obiekty. I tak oto powstała Paranormal Files: Fellow Traveler, mroczna gra z udziałem zjawisk nadnaturalnych. W scenie otwierającej widzimy jak nocną porą Rick Rogers jedzie swoim autem do domu. W pewnym momencie napotyka na drodze piękną kobietę. Dziewczyna przedstawia się jako Emily i prosi go o podwiezienie do dworku swojego narzeczonego. Rick oczywiście się zgadza. Podczas jazdy Emily nagle znika, a na szybie i w wyświetlaczu radia pojawia się napis "trzy dni". Nie dość jego życie przewróciło się do góry nogami, bo stracił pracę i jego narzeczona zdradziła go z najlepszym przyjacielem, to teraz przydarzyła mu się ta dziwna sytuacja.

Rick powziął decyzję o odwiedzeniu dworku Bennetów i wyjaśnieniu tej tajemniczej sprawy. Czy uda mu się ustalić gdzie jest dziewczyna i co stanie się po trzech dniach?

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1600 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 1636 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Elephant Games, the creative masterminds behind Haunted Hotel, proudly present an all-new thrilling series: Paranormal Files!

A drive back to your parents is interrupted by a strange girl hitchhiking on the side of the road. Unfortunately, she’s at the center of a paranormal phenomenon that’s caused hundreds of disappearances along Route 39, and now you’re one of them! Can you escape your fate, or will you die in three days like everyone else? Keep your wits about you explore this crumbling mansion in search of the truth behind the disappearances in the first episode of this new hidden-object adventure puzzle game series!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy