Panoptikon: Droga luster
Link do strony:
Rok Wydania:
2014
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.67
Ściągnięć:
647
Data dodania:
10.02.2018
Dodał:
skorpion

 

Panoptikon: Droga luster to gra logiczno - przygodowa należąca do kategorii "ukryte obiekty". Jest to przetłumaczona na język polski Panopticon: Path of Reflections.

Witaj w świecie, w którym granica między rzeczywistością a iluzją jest cienka jak papier, a rozwiązanie tajemnicy niemal przekracza ludzkie pojęcie!

Poprowadź starszego inspektora Johna Perry'ego w poszukiwaniach magika Andy'ego Foxa oraz jego asystentki, którzy po prostu zniknęli, wypróbowywując nowe urządzenie podczas jednego z przedstawień Foxa. Przeszukaj odległe miejsca, w których możesz spodziewać się wszystkiego, przemierz równoległe wymiary, zbierając wskazówki i ukryte przedmioty oraz wypróbuj swoje umiejętności detektywistyczne, żeby rozwiązać skomplikowane zagadki. Po drodze będziesz musiał skorzystać z magii, współdziałać z Wielkim Houdinim i przechytrzyć spiskującego sprzedawcę!

Świat Panoptikonu pełen jest zagadek i zwrotów akcji i zmusi cię do domysłów, aż prawda zostanie odkryta. Czy jestes gotów na przygodę inną niż wszystkie?

Wymagania gry: System operacyjny Microsoft Windows Windows XP/Vista/7/8, procesor 1.4 GHz, pamięć RAM 1024 MB i DirectX 9.0

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy