Paint By Numbers 4
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2020
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
4.00
Ściągnięć:
88
Data dodania:
02.08.2022
Dodał:
skorpion

 

 

Paint By Numbers 4 to kolorowanka stworzona przez firmę T1 Games. Jest przeznaczona dla osób chcących zrelaksować się i ukoić swoje nerwy.

 

Ta relaksacyjna gra zawiera sześćdziesiąt cztery monochromatyczne obrazki, które trzeba pokolorować dostępnymi barwnikami. W zależności od wielkości i szczegółowości obrazka dostępnych jest od kilku do maksymalnie dwudziestu czterech kolorów. Zabawa jest tak uproszczona, że nie trzeba zastanawiać się nad tym jaki kolor użyć. Wszystkie obiekty są ponumerowane, więc wystarczy wybrać kolor o tym samym numerze.

 

Bez wątpienia Paint By Numbers 4 zminimalizuje ilość stresu i pozwoli choć na chwilę odciąć się od bodźców zewnętrznych. Brak jest jakichkolwiek ograniczeń (nie ma żadnych limitów błędów, czasu czy ruchów), przez co gra jest niezwykle przyjemna i odprężająca. Obsługa programu jest bardzo intuicyjna i prosta, natomiast rozgrywka łatwa i nie wymaga dużego wysiłku.

 

Jest bardzo dużo podobnych programów do Paint By Numbers 4. Wsród nich jest np. seria Art by Numbers, Modern Art, Pixel Art, Polygon Art, Art Coloring i oczywiście Paint By Numbers. Wszystkie wymienione tytuły mają podobny interfejs, więc nie trzeba od nowa uczyć się ich obsługi.

 

Minimalne wymagania: system operacyjny Microsoft Windows 7/8/10, procesor 1000 MHz, pamięć RAM 512 MB, DirectX 9.0 oraz 76 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

 

#PaintByNumbers #kolorowanieobrazków #ColoringBook #kororowanki

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy