Pa☆zoo!8
Pobierz
Rok Wydania:
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
355
Data dodania:
13.04.2022
Dodał:
skorpion

 

Pa☆zoo!8 to gra planszowo - logiczna oparta na zasadach Sokoban. Została stworzona przez japońskie studio NenGollo Software. Celem gry jest doprowadzenie bohaterki do wyjścia. Podobnie jak we wspomnianym Sokoban'ie należy właściwie przesuwać bloki aby zdobyć klucz, otworzyć drzwi, a następnie nimi przejść do następnego etapu. W porównaniu do oryginału ta jest nieco bardziej rozbudowana. Poza zwykłymi blokami są dziury, bomby i inne specyficzne obiekty.

NenGollo Software stworzyło kilka części tej gry. Jedynie udało się nam uruchomić ósmą część. Prawdopodobnie poprzednie nie działają na Windows 10 lub na niektórych konfiguracjach komputera. Gra uruchamia się w malutkim okienku, ale można powiększyć na pełen rozmiar ekranu. Cześć informacji jest po japońsku, a część po angielsku. Często zawiesza się menu, które nie chce zniknąć, co uniemożliwia granie. Ta część zawiera dwadzieścia etapów. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki lub klawiatury.

Informacje dodatkowe na temat pobierania i uruchamiania gier. W 2021 roku zawieszono stronę, więc ustawiliśmy stronę archiwalną działająca bez obrazków. Niektóre linki mogą nie działać, więc trzeba przeszukać inną archiwalną stronę. W pozycji download daliśmy link do części, która akurat u nas działała.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy