Outlast 2
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.33
Ściągnięć:
449
Data dodania:
26.04.2017
Dodał:
skorpion

 

Outlast 2 to survival horror stworzony przez kanadyjskie studio Red Barrels. Od razu zaznaczamy, że gra jest skierowana dla dorosłej widowni, bowiem zawiera brutalne sceny. Kamerzysta Blake Langermann i jego żona reporterka Lynn wyruszają śmigłowcem do stanu Arizona, aby wyjaśnić okoliczności tajemniczej śmierci ciężarnej kobiety na autostradzie. Pilot helikoptera nie opanowuje maszyny i wkrótce następuje katastrofa lotnicza. Małżeństwo zostaje rozdzielone i właśnie w tym momencie rozpoczyna się akcja gry. Blake wyrusza na ratunek żony, która została uprowadzona przez kultystów i czcicieli jakiegoś Boga. W żaden sposób nie może walczyć z napotkanymi bestiami, bowiem ciągle trzyma w rękach nowoczesną kamerę z noktowizorem i zoomem (przybliżenie). Urządzenie to umożliwia mu widzenie w ciemności i jednocześnie nagrywa ważne momenty jego misji. Blake jest bezbronny, ale nie oznacza to że jest bez jakichkolwiek szans na powodzenie. Cały czas musi jednak unikać kontaktu z tajemniczymi stworami i istotami nadnaturalnymi.

Mamy tu do czynienia z rozgrywką liniową, co zresztą nie jest niczym dziwnym w tego typu grach. Gra sprowadza się do odnajdywania źródła energii do kamery, ucieczki przed wrogiem (chowanie się za ścianą czy też beczką, skokami, czołganiem się itp) oraz odnajdywaniem właściwej drogi. Co jakiś czas pojawiają się wstawki filmowe przedstawiające wspomnienia dotyczące dwójki bohaterów gry oraz ważne wydarzenia z gry (przede wszystkim rozmowę z głównym obłąkanym wrogiem).

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

Galeria
Film
Komentarze (1)
chrombor
26.04.2017 23:21
SPOILER - post zdradza fabułę gry. Przeszedłem grę w 5 godzin. Jest oczywiście lepsza niż jedynka, ale nie obyło się bez błędów. Po pierwsze: nie wiem dlaczego pojawiają się duchy i potwory, jeśli gra odnosi się do okultyzmu. Po drugie: bohater nie może nosić żadnych broni, nawet głupiego noża. Po trzecie: Blake z łatwością uwalnia żonę i wydostaje się z kopalni na zewnątrz. Po czwarte: w ciągu kilku godzin ciężarnej Lynn rośnie duży brzuch ciężarny. Po piąte: po co on to wszystko nagrywa. Po szóste: nagle następuje koniec świata. Gra jest fajna, ale lepsza jest Resident Evil 7.