Odlotowa farma 4
Link do strony:
Rok Wydania:
2013
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
849
Data dodania:
11.01.2018
Dodał:
skorpion

 

"Odotowa Farma 4" to gra zręcznościowa należąca do gatunku "zarządzanie czasem". Komunikuje się ona z graczem w języku polskim.

Seria "Odlotowa farma" doczekała się całkowitej przemiany w tej zupełnie nowej części. Wybierz i ubierz swoją postać, a potem zabierz się do pracy i uratuj rodzinną farmę! Wirtualne rolnictwo nigdy nie było zabawniejsze, więc łap strój roboczy, podwiń rękawy i przygotuj się na wspaniałą rozrywkę przy zbieraniu jajek, dojeniu krów i strzyżeniu owiec!

Podczas gdy podziwiasz piękną, trójwymiarową grafikę (po raz pierwszy w "Odlotowej farmie"!) każde kliknięcie będzie napełniać wskaźnik, który dostarcza pieniądze potrzebne do ukończenia zadań. Możesz też szukać ukrytych obiektów, żeby szybciej wypełnić pasek! Co więcej, za każdą z osiągniętych nagród otrzymasz przedmioty, które możesz wymieniać na czasowe bonusy. Jednak najlepsza nowa cecha gry to wszechobecna miłość! Przedstaw kurę świni i zobacz, co się wydarzy!

Wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7, procesor minimum 2200 MHz, pamięć RAM 512 MB oraz 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Edit 2023-07-04: Nie ma już gry Odlotowa farma 4 na stronie Alawar. Linki wygasły i musieliśmy je wykasować. 

 

Galeria
Komentarze (2)
ginger
25.07.2013 23:50
No niezła zmiana w porównaniu do poprzednich części . Jest bardziej dynamiczna, a grafika przeszła gruntowny lifting . Ale nie widziałem jeszcze angielskiej wersji. Dziwne
skorpion
26.07.2013 09:45
Jest już, wyszła w tym samym czasie. Jest już na stronie.