Northern Tales 5: Revival
Pobierz
Rok Wydania:
2019
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
378
Data dodania:
09.03.2020
Dodał:
skorpion

 

Northern Tales 5: Revival to gra zarządzanie czasem, stworzona przez Whiterra Game Development Company i Qumaron Service Limited.

Gra przedstawia dalsze losy Ragnara, odważnego króla wikingów. Pomimo podeszłego wieku i skołatanego zdrowia znowu stanął do walki w obronie królestwa. Zaangażował wszystkie siły i środki, ale mimo to potężna armia popleczników Hesty zdobywała coraz większą przewagę. Jak można było się spodziewać, wkrótce nastąpiło wielkie spustoszenie w szeregach wojsk wikingów. Oznaczało to tylko jedno - bezdyskusyjną sromotną klęskę.

Niespodziewanie w trzecim dniu Ragnar zginął w walce i następnie trafił do Walhalli. Walhalla w mitologi nordyckiej to specjalne miejsce, w którym przebywają wojownicy polegli w chwale. Bóg Odyn widząc co się dzieje, postanowił obdarzyć go nowym życiem i wysłać z powrotem na Ziemię.

Młody, silny, zdrowy i zaopatrzony w potężny młot Thora kontynuuje zadanie uratowania królestwa i przywrócenia dawnego ładu.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1400 MHz, pamięć RAM 1536 MB, DirectX minimum 9.0 oraz 407 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


 

The popular Northern Tale series continues! Peaceful life in the north was over with the attack of Hesta's henchmen. Vikings fought bravely and pushed the enemies back. The battle against the hordes of evil spirits lasted three days and three nights. The enemies were strong, but they were confronted by the courage of the heroes. Ragnar must return to Earth from Valhalla to protect his people again!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy