Nordland Mahjongg
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2020
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
3.00
Ściągnięć:
116
Data dodania:
17.05.2023
Dodał:
skorpion

 

Nordland Mahjongg to prosty madżong stworzony przez niemiecką firmę Magnussoft. Znaczna część scenografii to tereny północne globu (zwłaszcza zimowe). Celem gry jest usuwanie kamieni zgodnie z zasadami wytyczonymi przez oryginalny mahjong.

 

Jest to komputerowa wersja tradycyjnej chińskiej gry planszowej o tej samej nazwie dla jednego gracza. Głównym celem gry jest zdjęcie wszystkich kamieni z planszy dopasowując je w pary w określony sposób. Etapy są różnej wielkości i kształtu, ale z reguły nieco przypominają chaotycznie ułożoną piramidę. Kamienie (które wyglądają jak kafelki) są ilustrowane różnymi symbolami, takimi jak znaki chińskich znaków pisma, liczby, litery, symbole sezonów, kwiaty i inne specjalne kafelki z "nieoficjalnymi" rysunkami. Mahjong jest grą logiczno - strategiczną, bowiem gracz musi planować swoje ruchy i rozważać różne możliwości, aby znaleźć najlepsze pary do usunięcia.

 

Wymagania gry: Microsoft Windows 7/8/10, procesor 2.0 GHz, pamięć RAM 512 MB, DirectX 9.0 oraz 112 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy