Nevertales: The Abomination Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2019
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.00
Ściągnięć:
396
Data dodania:
29.07.2019
Dodał:
skorpion

 

The Abomination Collector's Edition jest ósmą częścią Nevertales. To gra ukryte obiekty powstała w studiu Mad Head Games.

Akcja gry rozgrywa się w świecie Ballard składającym się z czterech królestw: Inspirii, Wintermoum, Jakabur i Kian. Zostały stworzone przez pisarza Mikaela Ballarda, zwanego w grze Kreatorem. Okazuje się, że świat pochłania ciemność zwaną Abominacją (Wstrętem, Obrzydliwością). Wiele wskazuje na to, że chyli się ku końcowi, gdyż tak zdecydował pisarz. Wszystko przez to, ze jego życie prywatne zaczyna się rozpadać, a to odbija się na "kondycji" całego Ballardu. Archmag Trevana wezwała do siebie adept magii Aneę i zleciła jej zadanie odnalezienia Stwórcy i przekonania go to tego, by nie niszczył świata. W tym celu Anea udaje się do Ukrytego Królestwa, w którym on mieszka. Czy początkująca magiczka poradzi sobie z tak trudnym zadaniem? Na pewno tak. Ale oczywiście musisz jej w tym pomóc.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2500 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 790 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Mad Head Games proudly presents another imaginative tale from their best-selling Nevertales series!

The frightening Abomination is devouring the World of the Four Realms. The Archmage Trevana has chosen you, a young adept, to travel through time and space to meet the mysterious Author himself and ask him for help. Gather ingredients and craft spells to fight against this all-consuming dark force and bring hope back to your world. You must speak, but will your Author listen? Find out in this emotional hidden-object puzzle adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy