Nevertales: Creator's Spark
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
491
Data dodania:
13.04.2018
Dodał:
skorpion

 

Nevertales: Creator's SparkJest jest grą ukryte przedmioty od Mad Head Games. Jej fabuła została osadzona w fikcyjnym bajkowym świecie. Gry z serii Nevertales nie są ze sobą powiązane, więc nie ma konieczności rozpoczynania zabawy od poprzednich części.

W scenie otwierającej dowiadujemy się, że protagonistka gry w dzieciństwie straciła swojego ojca, pisarza Godfrey'a Langa. Z tego okresu życia pamięta tylko to, że wielokroć bawiła się z nim na placu zabaw, który nazwali "Den of Fun". Niestety któregoś dnia nieoczekiwanie zniknął bez śladu.

Teraz jest już dorosłą osobą, ale mimo upływu lat nie zaniechała jego poszukiwań. Dziś w niewyjaśniony sposób otrzymała od niego korespondencję. Ojciec poprosił ją o przybycie na wspomniany plac, co niebawem uczyniła. Odnajduje tam dziwne pudełko, które po otwarciu niespodziewanie przenosi ją do innego świata. Tam nareszcie odnajduje swojego ojca, ale ich szczęście nie trwa zbyt długo. Okazuje się, że nie mogą wrócić do domu, ponieważ na to nie pozwala okrutna wiedźma Helen...

Pomóż im przezwyciężyć to podłe babsko i powrócić do naszego świata. Wyjaśnij w jaki sposób ojciec tu się znalazł i co robił przez te wszystkie lata. Poznaj genezę powstania i dzieje tego alternatywnego świata. Ustal także dlaczego on i teraz ona są tu więzieni.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 686 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Mad Head Games presents the newest addition to the beloved Nevertales series!

After spending decades researching your father’s strange disappearance, your work finally pays off! But while you’ve managed to find a way into the magical world of Taleworld, finding a way for you both to safely escape is another story. In a dangerous and unfamiliar realm, will you be able to defeat an evil that wants to keep you there forever? Find out in this spell-binding hidden-object puzzle adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy