Nevertales: Creator's Spark Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
376
Data dodania:
16.03.2018
Dodał:
skorpion

 

Mad Head Games przedstawia Creator's Spark Collector's Edition, siódmą odsłonę Nevertales. Jest to gra ukryte obiekty z fabułą osadzoną w fikcyjnym bajkowym świecie. Gry z tej serii nie są ze sobą w żaden sposób powiązane.

W pierwszej scenie gry dowiadujemy się, że bohaterka w dzieciństwie straciła swojego ojca, powieściopisarza Godfrey'a Langa. Z tego okresu życia pamięta tylko tyle, że często bawiła się z nim na placu zabaw, który nazwali "Den of Fun". Niestety pewnego dnia nagle zniknął bez śladu.

Teraz jest już dorosłą kobietą, ale pomimo upływu lat nie zaprzestała jego poszukiwań. Dzisiaj niespodziewanie w niewyjaśniony sposób otrzymała od niego kartkę. Ojciec poprosił ją o przybycie na wspomniany plac. Po dotarciu na miejsce i dokładnym przeszukaniu okolicy odnajduje pudełko. Po jego otworzeniu zostaje przeniesiona do innego wymiaru. Tam wreszcie odnajduje swojego ojca, ale radość nie trwa zbyt długo. Oboje nie mogą powrócić do domu, gdyż na to nie zezwala zła czarownica Helen...

Twoim zadaniem jest pomóc im pokonać złą czarownicę i wrócić do naszego świata. Dowiedz się dlaczego ojciec tu się znalazł i co robił przez te wszystkie lata. Poznaj historię powstania i dzieje tego alternatywnego świata. Dowiedz się dlaczego on i teraz ona są tu przetrzymywani.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 900 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Mad Head Games presents the newest addition to the beloved Nevertales series!

After spending decades researching your father’s strange disappearance, your work finally pays off! But while you’ve managed to find a way into the magical world of Taleworld, finding a way for you both to safely escape is another story. In a dangerous and unfamiliar realm, will you be able to defeat an evil that wants to keep you there forever? Find out in this spell-binding hidden-object puzzle adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy