NBA 2K21
Link do strony:
Rok Wydania:
2021
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
53
Data dodania:
23.05.2021
Dodał:
skorpion

NBA 2K21 to gra sportowa (koszykówka) stworzona przez Visual Concepts i wydana przez 2K Sports. Dzięki zakupionej licencji ligi NBA (National Basketball Association) w grze znajdują się personalia prawdziwych zawodników oraz aktualne składy istniejących zespołów. Istnieje tryb 'single player' (rozgrywka jednoosobowa) oraz 'multiplayer' (maksymalnie do dziesięciu graczy). To na chwilę obecną najlepsza gra tego typu. Jednakże w porównaniu do kilku poprzednich części (co najmniej trzech ostatnich) niczym znaczącym się nie wyróżnia. Dlatego też ta gra od krytyków otrzymała niskie oceny. To wyrazy niezadowolenia graczy z faktu, że nie wprowadzono większych zmian. Ponadto grając w NBA2K21 ma się wrażenie, że twórcy najwięcej pracy włożyli w system mikropłatności. Poza tym yo świetna gra, zwlaszcza dla fanów tego gatunku sportu. 

Firma Epic udostępiniła tą grę za darmo. Ale trzeba się spieszyć, bo promocja mija 27.05.2021 o 17:00. Po tym terminie gra będzie ponownie kosztować ponad 200 zl.

Edit 2021-05-28: Skończyła się promocja. Dodana do biblioteki gra może być instalowana w dowolnym momencie (gra została dodana na zawsze). Kto nie zdążył na tą okazję musi czekać na kolejne takie wydarzenie. 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy