Na granicy świadomości: Morderstwa Samotnych Serc. Edycja kolekcjonerska
Link do strony:
Rok Wydania:
2014
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.67
Ściągnięć:
636
Data dodania:
02.02.2018
Dodał:
skorpion

 

"Na granicy świadomości: Morderstwa Samotnych Serc. Edycja kolekcjonerska" to gra logiczno - przygodowa należąca do kategorii ukryte przedmioty. Jest to całkowicie spolszczona gra Brink of Consciousness: The Lonely Hearts Murders Collector's Edition.

Jak daleko się posuniesz, aby uratować życie swojego dziecka? Owen Wright wkrótce się o tym przekona. Tajemniczy Morderca Samotnych Serc porwał jego córkę i ma zamiar nieodwracalnie "wyleczyć" jej złamane serce! Poprowadź Owena ku rozwiązaniu zagadki zabójstw, których ofiarami padają ludzie nieszczęśliwi w miłości. Przemierzaj XIX-wieczne brytyjskie miasto w całej okazałości, rozgryź tajemnicę zabójcy i powstrzymaj spiralę zbrodni, która sparaliżowała życie mieszkańców. Oliwia musi przeżyć i tylko ty możesz ją uratować!

Edycja kolekcjonerska Na granicy świadomości: Morderstwa Samotnych Serc zawiera dodatkowy rozdział z niespodziewanym zwrotem akcji, przewodnik po grze, tapety, grafikę koncepcyjną i ścieżkę dźwiękową do pobrania.

Wymagania gry: System operacyjny Microsoft Windows Windows XP/Vista/7/8, procesor 2.0 GHz, pamięć RAM 512 MB i DirectX 9.0

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy