Myths of the World: Love Beyond
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
398
Data dodania:
09.03.2018
Dodał:
skorpion

 

Myths of the World 14: Love Beyond jest grą ukryte przedmioty od studia Eipix Entertainment

Akcja gry dzieje się na małej wyspie zwanej Rhine. Małżeństwo z powodu przecieku łódki zostało zmuszone do pozostania na tej wysepce i obmyślenie sposobu na powrót. To wydające się na pierwszy rzut oka opuszczone miejsce jest jednak zamieszkiwane przez prześliczną blondynkę Lorelei. W rzeczywistości to nikczemna i wyrafinowana czarownica. Fortelem omamiła i porwała męża bohaterki tej gry. Kobieta bez chwili wahania wyruszyła mu na ratunek. Sprawdź czy i jak udało się jej uratować ukochanego i bezpiecznie opuścić wyspę.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2500 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 494 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Eipix, makers of Dark Parables and Phantasmat, bring you a chilling continuation of the Myths of the World series.

Your husband has been kidnapped by a vengeful witch. To save him, you'll need to uncover the secrets of a nearby town before she can destroy it. Can you find the true story of the witch's betrayal? How is the town's Master tied in to all of this? Find the clues to save your love before you become another victim of the witch's wrath!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy