Myths of the World: Love Beyond Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
465
Data dodania:
16.02.2018
Dodał:
skorpion

 

Eipix Entertainment prezentuje Love Beyond Collector's Edition, czternastą część Myths of the World, grę ukryte obiekty (HOPA).

Akcja tej gry rozgrywa się na wyspie Rhine. Małżeństwo z powodu przecieku łodzi zostaje zmuszone do pozostania na tej wyspie i wymyślenie sposobu na powrót. To wydające się na bezludne miejsce jest jednak zamieszkiwane przez przepiękną blond dziewczynę Lorelei. Tak naprawdę to okrutna i przebiegła wiedźma. Podstępem zauroczyła i uprowadziła męża bohaterki tej gry. Kobieta natychmiast wyrusza na ratunek swojego ukochanego. Zobacz czy i jak udało się jej ocalić męża i wydostać się z tej wyspy.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2500 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 679 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Eipix, makers of Dark Parables and Phantasmat, bring you a chilling continuation of the Myths of the World series.

Your husband has been kidnapped by a vengeful witch. To save him, you'll need to uncover the secrets of a nearby town before she can destroy it. Can you find the true story of the witch's betrayal? How is the town's Master tied in to all of this? Find the clues to save your love before you become another victim of the witch's wrath!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy