Mystery Trackers: The Fall of Iron Rock
Pobierz
Rok Wydania:
2019
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
387
Data dodania:
03.01.2020
Dodał:
skorpion

 

"Mystery Trackers 16: The Fall of Iron Rock: to gra ukryte przedmioty od studia Elephant Games.

W 2013 roku w górskim miasteczku Iron Rock w tajemniczych okolicznościach zaginął agent Redford. Jego zadaniem było rekrutowanie do organizacji Mystery Trackers ludzi o nadzwyczajnych umiejętnościach. Po roku zawieszono poszukiwania. Po pięciu latach pojawił się cień nadziei, że wreszcie uda się go odszukać. Wysłano Ciebie do Iron Rock, abyś potwierdził ostatnio zdobyte informacje i jeżeli to możliwe, to go uratował.

Iron Rock to bardzo specyficzna miejscowość. Została założona w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku, ale stała się znana wiele lat później, tuż po odkryciu Wiecznego Żelaza. W tej kopalni pracowała znaczna większość ludzi Z powodu jakieś dziwnej mutacji genetycznej 60 % populacji nabyło różne nadprzyrodzone zdolności. Później niestety doszło do tragedii, na wskutek której liczba ludności zmniejszyła się dziesięć razy.

Po dotarciu na miejsce okazuje się, że miasto strzegą silne i potężne roboty. Są pod kontrolą burmistrza, który z jakiegoś powodu nie zamierza wypuścić mieszkańców z Iron Rock. Dowiedz się, co tu się wydarzyło w przeciągu ostatnich pięciu lat. Sprawdź czy jest tutaj zaginiony Agent.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2500 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX minimum 9.0 oraz 1290 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Elephant Games brings you the latest exhilarating installment of the Mystery Trackers series!

After five years, the Mystery Trackers finally have an idea of where your lost colleague could be! But Iron Rock isn't the town you expected when you arrive to find it patrolled by the new Mayor's robots, leaving little hope for the remaining residents to escape! Can you use your top-notch detective skills to find out what's really going on and escape with the residents in time?! Find out in this thrilling Hidden-Object Puzzle adventure!

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy