Mystery Trackers: The Fall of Iron Rock Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2019
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
411
Data dodania:
23.12.2019
Dodał:
skorpion

 

The Fall of Iron Rock Collector's Edition to szesnasta część serii Mystery Trackers. To gra ukryte obiekty stworzona przez studio Elephant Games.

W 2013 roku w górskiej miejscowości Iron Rock zaginął agent Redford. Jego zadaniem było zwerbowanie do organizacji Mystery Trackers osób o nadzwyczajnych umiejętnościach. Po roku umorzono poszukiwania. Po pięciu latach pojawiła się iskierka nadziei, że uda się go odnaleźć. Wysyłają Ciebie, abyś sprawdził nowe informacje i jeśli to możliwe, to go uratował.

Iron Rock to dość specyficzne miasteczko. Zostało założone w 1963, ale stało się znane wiele lat później, tuż po odkryciu Wiecznego Żelaza. W tej niezwykłej kopalni pracowała większość mieszkańców. Na skutek jakieś dziwnej mutacji genetycznej sześćdziesiąt procent populacji nabyło różne nadnaturalne zdolności jak np. super czuły słuch, widzenie w ciemności, umiejętność uzdrawiania. Później niestety doszło do tragedii, w wyniku której liczba ludności zmniejszyła się dziesięciokrotnie.

Po przybyciu na miejsce okazuje się, że miasto strzegą roboty. Są pod kontrolą burmistrza, który z jakiegoś powodu nie chce pozwolić mieszkańcom opuścić Iron Rock. Dowiedz się, co tu stało się w przeciągu ostatnich pięciu lat. Sprawdź czy jest tu zaginiony Agent. Znajdź sposób na wydostanie się z tego nieprzyjaznego miejsca.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2500 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 1752 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Elephant Games brings you the latest exhilarating installment of the Mystery Trackers series!

After five years, the Mystery Trackers finally have an idea of where your lost colleague could be! But Iron Rock isn't the town you expected when you arrive to find it patrolled by the new Mayor's robots, leaving little hope for the remaining residents to escape! Can you use your top-notch detective skills to find out what's really going on and escape with the residents in time?! Find out in this thrilling Hidden-Object Puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy