Mystery Trackers: Queen of Hearts
Pobierz
Rok Wydania:
2016
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
493
Data dodania:
08.01.2017
Dodał:
skorpion

 

"Mystery Trackers 12: Queen of Hearts" jest grą ukryte przedmioty wyprodukowaną przez firmę Elephant Games.

Zostajesz wysłany do miasta Brightfield, w którym wybuchła groźna nieznana epidemia. Ludzie zostali przemienieni w dziwne monstra i stali się bardzo agresywni. Aktualnie trwa ewakuacja ocalałych i niezarażonych. Otrzymujesz polecenie udania się do posterunku policja celem spotkania się z agentem Stone, który już prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Po dotarciu do wskazanego miejsca dowiadujesz się, że za te wydarzenia może odpowiadać szalony naukowiec Henry Baumsteiner. Agent Stone sądzi, że zostało zatrute powietrze i tylko noszenie aparatu tlenowego może zapobiec zakażeniu. Dowiedz się co tu tak naprawdę się stało oraz znajdź sposób na pokonanie tej epidemii i przywrócenie mieszkańcom ich ludzkiej natury.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1600 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 680 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Elephant Games proudly presents the next installment of the Mystery Trackers series!

The townspeople of Brightfield are becoming infected by a mysterious illness and turning into monsters! This is no simple investigation as you struggle to save both the townspeople and yourself. Can you stop whoever is behind the infection in time? Find out in this spine-tingling hidden-object puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy