Mystery Tales: The Reel Horror
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
442
Data dodania:
17.11.2018
Dodał:
skorpion

 

Domini Games przedstawia "Mystery Tales 10: The Reel Horror", kolejną grę z gatunku ukryte przedmioty. Twój znajomy policjant Harold Jefferson z Dawnwood zwrócił się do Ciebie o pomoc w odszukania siostry Mai. Z innymi architektami pracowała nad renowacją starego opuszczonego kina. Niestety nigdy z niego nie wyszli, a policyjne dochodzenia szybko utknęło w martwym punkcie. Okazuje się, że kino zostało opanowane przez Sebastiana Fleminga, ducha reżysera żarliwie i uparcie marzącego o nakręceniu perfekcyjnego horroru. Nie udało mu się tego zrealizować za życia, więc postanowił akurat teraz spełnić swoje chore pragnienia. Natychmiast przekonujesz się że jest bardzo twardym przeciwnikiem zaabsorbowanym niepohamowaną żądzą uchwycenia jak największego poziomu ekspresji strachu, lecz już nie w filmie, a w życiu realnym. Twoim zadaniem jest nieopuszczenie do urzeczywistnienia jego niecnych planów. Znajdź i bezpiecznie wydostań zaginionych architektów z tego nawiedzonego miejsca.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 1509 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Domini Games presents the next exciting chapter of their classic Mystery Tales saga!

Your good friend Officer Jefferson needs your help! Use your paranormal powers to track down his sister Maya and colleagues in an abandoned cinema before the ghostly director makes them the star of his latest film. Hold onto the edge of your seat for this spooky hidden-object puzzle adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy