Mystery Tales: The Reel Horror Collector's Edition
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
480
Data dodania:
11.10.2018
Dodał:
skorpion

 

The Reel Horror Collector's Edition to dziesiąta odsłona Mystery Tales, HOPA (ukryte obiekty) od Domini Games. Twój przyjaciel oficer Harold Jefferson z Dawnwood poprosił Ciebie o pomoc w odnalezieniu siostry. Maya Sanders wraz z innymi architektami pracowała nad renowacją opuszczonego kina. Niestety nigdy z niego nie wyszli, a policyjne śledztwo od razu utknęło w martwym punkcie. Okazuje się, że to miejsce opanowane jest przez Sebastiana Fleminga, ducha reżysera obsesyjnie marzącego o stworzeniu idealnego horroru. Nie udało mu się tego dokonać za życia, więc postanowił właśnie teraz spełnić swoje chore marzenia. Szybko przekonujesz się że jest bardzo mocnym przeciwnikiem pochłoniętym niepohamowaną żądzą uchwycenia maksymalnego poziomu ekspresji strachu, niestety już nie w filmie, a w realu. Nie dopuść do urzeczywistnienia jego mrocznych planów. Zlokalizuj i wydostań zaginionych architektów z nawiedzonego budynku.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 1967 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Domini Games presents the next exciting chapter of their classic Mystery Tales saga!

Your good friend Officer Jefferson needs your help! Use your paranormal powers to track down his sister Maya and colleagues in an abandoned cinema before the ghostly director makes them the star of his latest film. Hold onto the edge of your seat for this spooky hidden-object puzzle adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy