Mystery of the Ancients: Black Dagger
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
379
Data dodania:
16.03.2018
Dodał:
skorpion

 

Mystery of the Ancients 7: Black Dagger (tłumaczenie: Zagadki Starożytnych VII: Czarny Sztylet) to gra ukryte obiekty stworzona przez studio Mariaglorum.

Godzinę temu na lokalny komisariat policji został przeprowadzony niespodziewany atak. Detektyw Duncan zwrócił się do specjalisty od zjawisk nadnaturalnych o pomoc w rozwiązaniu tej dziwnej sprawy. Policjanci zeznali, ze agresor władał nadludzkimi mocami. Oboje dowiadują się o czarnym sztylecie i jego magicznych właściwościach oraz poznają historię o królu chcącym zmartwychwstać. Okazuje się, że dawno temu ten niegodziwiec został już pokonany i w tej chwili ich potomkowie są w wielkim niebezpieczeństwie. Nikt nie wie jednak jak go ponownie pokonać.

Czy uda się im przezwyciężyć zło, a tym samym uratować świat? Wydaje się że tak, o ile im troszkę pomożesz. Odnajduj ważne przedmioty i wskazówki oraz wykorzystuj je do ukończenia mnóstwa mini-gier i zagadek.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1600 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 552 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Mariaglorum Company brings you a chilling new case in Mystery of the Ancients: Black Dagger!

When a police station is attacked, you're called in to help investigate. Things take an unexpected turn when the clues point to an ancient dagger and the spectre that wields it! With such a dangerous foe, and countless families in danger, can you uncover the fiend’s origins and save the day? Find out in this spine-tingling hidden-object puzzle adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy