Mystery Case Files: The Revenant's Hunt
Pobierz
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
476
Data dodania:
19.01.2018
Dodał:
skorpion

 

"Mystery Case Files 16: The Revenant's Hunt" to gra ukryte przedmioty stworzona przez Eipix Entertainment.

Tym razem akcja gry dzieje się w Ameryce Północnej. Jej Wysokość Królowa wysłała Ciebie do miejscowości Avondel abyś wyjaśnił liczne tajemnicze zabójstwa. Z relacji mieszkańców wynika, że ta niegdyś bardzo spokojna mieścina jest terroryzowana przez Zjawę, istotę o nadnaturalnych mocach. Oczywiście jest to mało prawdopodobne, ale mimo wszystko nie możesz zbagatelizować tych niedorzecznych doniesień.

Ustal kim jest morderca i dlaczego "gnębi" mieszkańców Avondel. Znajdź sposób na jego pojmanie i powstrzymanie przed następnymi haniebnymi czynami? Poznaj historię i wszystkie sekrety miasta.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2500 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 456 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


You're off to America! Reports of a supernatural creature terrorizing the town of Avondel have brought you across the pond. This won’t be an easy task as you race against the clock to uncover the dark secrets behind a fiery crash from the 1980's. Do you have what it takes to stop the dead from destroying the living? Find out in this spine-tingling Hidden-Object Puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy