Mysterium™: Lake Bliss
Pobierz
Rok Wydania:
2013
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
483
Data dodania:
26.01.2014
Dodał:
skorpion

 

"Mysterium: Lake Bliss" to gra ukryte obiekty amerykańskiego studia Big Top Games.

W grze tej wcielasz się w rolę znamienitego i popularnego detektywa. Pewnego razu Molly Huggis, niedoszła panna młoda, poprosiła się do Ciebie o pomoc w odszukaniu narzeczonego. Tommy Drake z niewiadomych przyczyn nie przybył na ich ślub, który miał odbyć się 3 dni temu. Śledztwo przeprowadzasz w tytułowej mieścinie, w której od zawsze mieszkał Tommy. Przy komisariacie policji na tablicy ogłoszeniowej zauważasz obwieszczenie o zaginięciu trzech mieszkańców. Z innych informacji wynika, że w jeziorze od czasu do czasu wyławiane są zwłoki młodych mężczyzn, w mniej więcej takim samym wieku co poszukiwany. Ponoć pod wpływem hipnotyzujących różowo - fioletowych oparów wchodzą do wody, lecz nigdy jej żywi nie opuszczają.

Wyjaśnij co się stało z Tommy. Czy on również zginął w jeziorze? Niewykluczone że popadł w jakieś kłopoty finansowe, ma inną kobietę albo najprawdopodobniej zwiał sprzed ołtarza. Odkryj tajemnice Lake Bliss i pobliskiego zabójczego zbiornika wodnego. Lokalizuj ukryte obiekty (przedmioty, wskazówki i informacje) oraz rozwiązuj liczne mini-gry i łamigłówki.

Wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor 1.8 GHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX 9.0 oraz dysk twardy oraz 981 MB wolnego miejsca na dysku twardym.

 

Umieszczony tu polski tekst został utworzony specjalnie dla portalu grylogiczne.pl. Jest on chroniony prawami autorskimi. Właściciele nie mają nic przeciwko jego pobraniu i skopiowaniu na własną stronę. Trzeba jednak koniecznie spełnić pewien warunek. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze (odnośnik, link) do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Molly Huggins, a young bride-to-be, summons you to the beautiful resort town of Lake Bliss to find her missing groom. Is Tommy Drake seeing another woman, or is he the latest victim in a series of drownings plaguing the city? Be careful, or the siren's haunting melody may lure you into the dark waters next! Follow the clues, interview suspects, and uncover what's lurking along the shores of Lake Bliss in this intriguing hidden-object puzzle adventure game.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy