Motor Town: Dusza Maszyny
Link do strony:
Rok Wydania:
2013
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
676
Data dodania:
01.02.2018
Dodał:
skorpion

 

"Motor Town: Dusza Maszyny" to gra logiczno - przygodowa należąca do kategorii ukryte obiekty. Jest to "Motor Town: Soul of the Machine" komunikująca się z użytkownikiem w języku polskim.

Młoda dziennikarka czekająca na swój wielki temat przyjmuje intrygujące zadanie: odnaleźć ekscentrycznego wynalazcę, który od lat do nikogo się nie odzywał, i przeprowadzić z nim wywiad na temat jego najnowszego odkrycia. Dziennikarka nie spodziewa się nawet, że kiedy dotrze na miejsce, zastanie tam opuszczone przez żywych miasto, w którym po ulicach chodzą jedynie duchy. Okazuje się, że wynalazca postanowił stworzyć samochód z duszą, a bogaty biznesmen, który sfinansował badania, najprawdopodobniej ma swoje własne, niecne zamiary.

Podążając za mroczną postacią przypominającą czarną mgłę, dziennikarka przeczesuje niesamowite zakątki Motor Town, usiłując napisać sensacyjny artykuł. Jako jej przewodnik będziesz przeszukiwać staroświeckie samochody i zaniedbane fabryki, pomagać duchom i rozwiązywać mnóstwo wspaniałych zagadek. Nie zwlekaj, gdyż życie wynalazcy i los wielu dusz znajduje się w twoich rękach!

"Motor Town: Dusza Maszyny" oferuje: trzydzieści cztery niesamowite lokacje, dziesięć scen z ukrytymi obiektami i dwadzieścia jeden mini-gier.

System operacyjny Microsoft Windows Windows XP/Vista/7/8, procesor 1800 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX 8

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy