Moonsouls: Echoes of the Past Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.00
Ściągnięć:
434
Data dodania:
14.04.2018
Dodał:
skorpion

Mad Head Games prezentuje nową serię gier ukrytych obiektów: Moonsouls.

Bohaterem Moonsouls: Echoes of the Past Collector's Edition jest Harold, uzdolniony wynalazca gadżetów. Wraz z bratankiem Isaac'em wyrusza na imprezę zwaną Dniem Zwycięstwa, w której można zobaczyć najnowsze futurystyczne wynalazki i wymienić się doświadczeniami. W trakcie podróży zauważają jak z nieba z zawrotną prędkością spada dziwny obiekt. Okazuje się że to statek kosmiczny, który najwyraźniej uległ katastrofie na wskutek jakieś awarii. Dla nich to niezwykłe odkrycie i szok, bowiem nigdy nie widzieli takiej technologii. Issac podszedł zbyt blisko statku i został przeteleportowany do jego środka. Po wejściu do wnętrza pojazdu Harold dowiaduje się, że świat jest w wielkim niebezpieczeństwie. Pomóż mu odnaleźć i uratować bratanka oraz ocalić system planetarny przed groźnym "kosmitą".

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2500 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 693 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Mad Head Games, the creative minds behind Rite of Passage and Beyond proudly presents their thrilling new series: Moonsouls!

You and your nephew Isaac are excited to bring your wares to the Victory Day Festival. But your plans are interrupted when a strange vessel falls from the sky! When Isaac becomes trapped inside, it’s up to you to free him! This won’t be an easy task, as an otherworldly foe has more destructive plans in mind. Can you use new technologies and abilities to save Isaac and the world in time? Find out in this stellar hidden-object puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy