Moai 2: Droga do innego świata
Link do strony:
Rok Wydania:
2015
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
535
Data dodania:
12.01.2018
Dodał:
skorpion

 

Alawar przedstawia Drogę do innego świata, drugą po Budowniczy marzeń (sierpień 2013 roku) część Moai. Produkt ten należy do kategorii zarządzanie czasem.

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami istniała spokojna i szczęśliwa kraina. Jednak pewnego dnia złe moce porwały ukochaną żonę króla i pozostawiły za sobą pożogę i zniszczenia. Aby uratować małżonkę, władca musi wziąć los w swoje ręce i przebyć trzy magiczne krainy w pogoni za nieprzyjacielem. Nie może zapomnieć o młotku, motyce i kilofie, gdyż po drodze trzeba pomóc mieszkańcom odbudować domy!

Kierujesz przeznaczeniem tego odważnego bohatera i jego ludu. Aby osiągnąć sukces, musisz zbierać jedzenie i inne zasoby konieczne do ukończenia znajdujących się przed tobą misji. Musisz także bronić swych poddanych przed złymi i dziwacznymi nieprzyjaciółmi. Pomyśl, w jaki sposób szybko wykonać zadania, a być może zdobędziesz całą gamę osiągnięć! Dzięki wielu przygodom, inspirującej historii o przeznaczeniu i ekscytującym poziomom "Moai 2: Droga do innego świata" przejdzie do klasyki gatunku!

OS: Windows XP/7/8 / CPU: 1.5 GHz / RAM: 512 MB / VRAM: 128 MB / DirectX 9.0

Edit 2023-07-07: Wykasowaliśmy linki do tej gry. Gdy znajdziemy działające źródło downloadu do Moai 2: Droga do innego świata, to natychmiast wstawimy hiperłącza.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy