Miasto Zmierzchu: Lekarstwo Miłości
Link do strony:
Rok Wydania:
2014
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.67
Ściągnięć:
597
Data dodania:
31.01.2018
Dodał:
skorpion

 

Miasto Zmierzchu: Lekarstwo Miłości to gra logiczno - przygodowa należąca do kategorii "ukryte przedmioty". Jest to przetłumaczona na język polski Twilight City: Pursuit Of Humanity.

Uważaj czego sobie życzysz. "Dlaczego?" zapytasz. "Dlatego, że może się spełnić" odpowie Ci ten, który słono zapłacił za marzenie, które stało się rzeczywistością. Wieczna młodość, piękno i nieśmiertelność — czego więcej może życzyć sobie zakochana para? Aby być razem na zawsze, dzisiaj i na wieki. Ale nie byli gotowi zapłacić takiej ceny za swój sen. Życzenie stało się ich przekleństwem: twoja ukochana osoba została w ludzkim ciele, podczas gdy ty zamieniłeś się w spragnionego krwi potwora. Jesteś wampirem ze wszystkich sił próbującym zwalczyć swoje naturalne instynkty. Przebywanie blisko ukochanej stało się niemożliwe, w przyszłości czeka cię wieczna rozłąka. Gdyby tak… Pamiętasz opowieści wuja o Mieście Zmierzchu zaludnionym przez wampiry? W poszukiwaniu człowieczeństwa, postanawiasz do niego wyruszyć, do twojego nowego domu.

Wymagania gry: System operacyjny Microsoft Windows Windows XP/Vista/7/8, procesor 1.5 GHz, pamięć RAM 512 MB i DirectX 9.0

 

Galeria
Komentarze (1)
maallaga
01.11.2014 18:46
jak zostać łowcą duchów - ekspert ?