Memoirs of Murder: Welcome to Hidden Pines
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
399
Data dodania:
03.06.2018
Dodał:
skorpion

 

Eipix Entertainment przedstawia Memoirs of Murder: Welcome to Hidden Pines, kolejną grę z gatunku ukryte obiekty (specyficzny rodzaj przygodówki). Państwo Mary i Aaron Fletcher miało już dość mieszkania w hałaśliwej i przeludnionej metropolii. Powzięli decyzję o kupnie domu w niewielkim spokojnym miasteczku Hidden Pines. Po tym jak został brutalnie zamordowany sąsiad to głównym podejrzanym o dokonanie tej zbrodni stał(a) się Aaron bądź Mary (gracz dokonuje wyboru, lecz to i tak nie zmienia przebiegu akcji).

Twoim zadaniem jest pomóc jemu lub jej uwolnić małżonka od niesłusznych oskarżeń o dokonanie zabójstwa. Odkryj historię i wszystkie ważne sekrety tej miejscowości oraz tajemnice mieszkańców. Dowiedz się kto jest prawdziwym zabójcą i jakimi pobudkami kierował się popełniając to morderstwo.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2500 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 482 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Eipix Entertainment presents a riveting new series - Memoirs of Murder: Welcome to Hidden Pines!

It’s time to relocate to the town of Hidden Pines! Your excitement over escaping the big city and enjoying your new home quickly turns tragic when your neighbor is murdered! To make matters worse, your spouse is the prime suspect! It’s up to you to piece together the evidence and clear their name. This small-town is hiding some big secrets. Can you crack the case in time? Find out in this gripping Hidden-Object Puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy