Memoirs of Murder: Welcome to Hidden Pines Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
365
Data dodania:
21.05.2018
Dodał:
skorpion

 

Memoirs of Murder: Welcome to Hidden Pines Collector's Edition to gra ukryte obiekty od Eipix Entertainment. Małżeństwo Mary i Aaron Fletcher miało już dosyć życia w ruchliwym i zatłoczonym mieście. Postanowili kupić dom w małej spokojnej miejscowości Hidden Pines. Gdy zostaje brutalnie zamordowany sąsiad to głównym podejrzanym o dokonanie tak brutalnej zbrodni staje się Mary lub Aaron (gracz dokonuje wyboru, ale tak naprawdę nie ma to żadnego wpływu na fabułę). Pomóż jej lub jemu uwolnić małżonka od niesłusznych oskarżeń o dokonanie zabójstwa. Poznaj tajemnice i historię miasta oraz sekrety mieszkańców. Ustal kto jest prawdziwym mordercą i jakimi pobudkami się kierował podczas popełniania morderstwa.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2500 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 642 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Eipix Entertainment presents a riveting new series - Memoirs of Murder: Welcome to Hidden Pines!

It’s time to relocate to the town of Hidden Pines! Your excitement over escaping the big city and enjoying your new home quickly turns tragic when your neighbor is murdered! To make matters worse, your spouse is the prime suspect! It’s up to you to piece together the evidence and clear their name. This small-town is hiding some big secrets. Can you crack the case in time? Find out in this gripping Hidden-Object Puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy