Medium Detective: Fright from the Past
Pobierz
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.00
Ściągnięć:
418
Data dodania:
05.02.2018
Dodał:
skorpion

 

"Medium Detective: Fright from the Past" jest grą ukryte przedmioty wyprodukowaną przez studio Deep Shadows. Protagonistką gry jest Claire Arlington, współpracująca z policją medium. Dziś detektyw Pine zwrócił się do niej o pomoc w wyjaśnieniu kolejnego dziwnego zabójstwa. Dokładnie co 10 lat pojawia się zabójca i zabija jedną osobę. Wiele dowodów wskazuje na to, że i tym razem powrócił Człowiek Cieni. Problem w tym, że on zmarł 250 lat temu. Wtenczas został oskarżony o używanie czarnej magii i następnie skazany na spalenie na stosie. Podczas tej egzekucji powiedział że powróci i będzie mścił się na potomkach osób, które pozbawiły go życia. Tak naprawdę do końca nie wiadomo czy te dwie sprawy są ze sobą w jakikolwiek sposób powiązane. Claire umie z pomocą magicznego naszyjnika obserwować wydarzenia z przeszłości. To na pewno pozwoli jej o wiele szybciej i łatwiej zidentyfikować i schwytać tego sadystę i bydlaka. Nie obejdzie się jednak bez Twojej pomocy.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 512 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 679 MB danych.

 

Znajdujący się powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy serwisu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić okreslone warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (patrz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Deep Shadows presents a chilling new series in Medium Detective: Fright from the Past!

When a strange series of murders is linked to an old folktale, you’re called in to investigate. Your ability to see into the past will be crucial in stopping a dangerous entity from getting its vengeance and destroying the town. Do you have what it takes to uncover the dark origins of the “Man of Shadows” in time, or will you become his next victim? Find out in this spine-tingling Hidden-Object Puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy