Mediterranean Journey 3
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2020
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
3.00
Ściągnięć:
271
Data dodania:
12.07.2022
Dodał:
skorpion

 

Lazy Bay Games przedstawia Mediterranean Journey 3, grę ukryte obiekty w wersji klasycznej (C-HOG). Jak sam tytuł wskazuje, akcja toczy się na obszarze Morza Śródziemnego.

Gry tego gatunku nie posiadają żadnej fabuły lub jest ona szczątkowa oraz cechują się skrajną liniowością i schematycznością rozgrywki. Oczywiście Mediterranean Journey 3 doskonale wpisuje się w ten schemat.

Gra zawiera wiele przerobionych zdjęć, na których przemyślnie ukryto przedmioty. Gracz za zadanie ma odnaleźć wszystkie przedmioty z listy. Obrazki, podobnie jak w dwóch poprzednich częściach tej serii, przedstawiają różne miasta i wyspy akwenu Morza Śródziemnego. Pomiędzy scenami ukrytych obiektów pojawia się kilka typów prostych minigier, z których najciekawszą jest ta z wyszukiwaniem różnic pomiędzy pozornie identycznymi obrazkami. Produkcja ta skierowana jest do wszystkich grup wiekowych. Spodoba się tym osobom, które mają dobry wzrok, ponadprzeciętne zdolności obserwacyjne i dużą cierpliwość.

Minimalne wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows 7/8/10, procesor 2000 MHz, pamięć RAM 2048 MB, DirectX 10.0 oraz 609 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy