Mediterranean Journey 2
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2020
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
3.00
Ściągnięć:
244
Data dodania:
19.04.2022
Dodał:
skorpion

 

Druga część Mediterranean Journey, klasycznej gry ukryte obiekty od Lazy Bay Games. Wszystkie obrazki przedstawiają przepiękne i warte odwiedzenia miejsca położne na obszarze Morza Śródziemnego. Znajduje się tu wiele statycznych obrazków przedstawiających zabytki jak i współczesne widoki. Mediterranean Journey 2, jak większość gier tego typu, nie na żadnej fabuły. Gracz ma po prostu za zadanie wyszukiwać wskazane przedmioty aby uzyskać dostęp do kolejnych lokalizacji. Pomiędzy scenami ukrytych przedmiotów pojawiają się minigierki jak na przykład memory, pasjans, mahjongg.

To gra dla osób, którzy stęsknili się za tradycyjnymi grami HOG, które popularne były kilkanaście lat temu. Ich cechami są liniowość (gracz ma znikomy wpływ na kolejność wyboru obrazków), specyficzny sposób ukrywania przedmiotów na przerobionych fotografiach (pojawiają w losowych i dziwnych miejscach, często bez zachowania proporcji wielkości) i dość archaiczna grafika (mało szczegółowa z szczątkową ilością animacji) .

#MediterraneanJourney #LazyBayGames #KlasyczneUkryteObiekty.

 

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 2048 MB, DirectX minimum 10.0 oraz 558 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy